BDK

Ekskursijas 2023. gadā

Bānīša ekskursijas notiek tikai vasaras sezonā.

Šobrīd provizoriski ieplānotās muzejdzelzceļa ekskursijas:

  Norādītajās dienās no plkst.11:00-17:00, ar sākumu apaļā stundā tiks organizēti izbraucieni ar šaursliežu vilcienu, kuros būs iespējams piedalīties katram interesentam, ekskursijas cena:
- 5,00 EUR pieaugušajiem un bērniem no 8 gadu vecuma;
- 2,50 EUR personām ar invaliditāti un bērniem no 4 līdz 7 gadu vecumam ieskaitot,
- bērniem līdz 3 gadu vecumam ieskaitot - par brīvu.

Brauciena laikā, kamēr vērosiet apkārtnes ainavas un fabrikas industriālo vidi, audiogids latviešu valodā Jums pastāstīs par purviem, kūdras ieguvi, Baložu kūdras fabriku, kā arī šaursliežu dzelzceļa vēsturi un atjaunošanu entuziastu spēkiem.

Lūdzam iepriekš pieteikties zvanot: +371 23272013, jo cilvēku interese par ekskursijām ir liela. Rezervācija tiek slēgta dienu iepriekš, atlikušās vietas tiek izpārdotas dzīvās rindas kārtībā. Atkarībā no laikapstākļiem, interesentu apjoma un tehnikas stāvokļa tiks izvēlēts izmantojamais ritošais sastāvs - vaļējie vai slēgtie pasažieru vagoni un kāda no lokomotīvēm. Iekāpšanas vieta vilcienā - skat. tikšanās vieta pie dzelzceļa.

Ierobežotas iespējas uzņemt cilvēkus ar ierobežotām pārvietošanās spējām un bērnu ratiņiem (tikai viena vieta), lūdzu sazinieties ar mums iepriekš!

 Atgādinām, ka Baložu kūdras muzejdzelzceļš top ar brīvprātīgo dzelzceļu entuziastu spēkiem, un mums vēl garš ceļš priekšā, līdz viss tiks atjaunots un muzejdzelzceļš būs gatavs! Tāpēc arī ekskursiju reizes ir tikai dažas reizes gadā - starplaikos aktīvi remontējam tehniku un sliežu ceļus, lai brauciens Jums būtu drošs un interesants! Sīkāk skat. Iespējas apmeklēt, līdzdarboties un sadaļā Aktualitātes un sasniegtais!

Drukāt E-pasts